Para Yatırma

Misliwin Kredi Kartı ile Para Yatırma

Misliwin kredi kartı ile para yatırma sayesinde dilediğiniz kredi kartınızı siteye para yatırma amacıyla kullanabilir ve hızlı bir şekilde para yatırma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Misliwin kredi kartı ile para yatırma yöntemdeki işlerin herhangi bir nakit ihtiyacı olmadan doğrudan kredi kartlarında bulunan bakiyeyi para yatırma işlemi olarak kullanmalarını sağlayan bir ödeme yöntemidir. Bu ödeme yöntemi sayesinde kişiler nakit paraya sahip olmasa dahi para yatırma işlemini gerçekleştirebiliyor. Hızlı ve masrafsız bir ödeme yöntemi olduğu için günümüzde birçok kişi kredi kartı aracılığı ile para yatırma işlemini gerçekleştiriyor.

Sitede kredi kartı ödeme yöntemini kullanarak para yatırmak isteyen kişilerin bazı koşullara uyum sağlaması gerekiyor.

  • Misliwin kredi kartı ile para yatırma işlemi için mutlaka kendi adınızla açılmış olan bir kredi kartını kullanmanız gerekir. Başkalarının adına açılmış olan kartlar ile işlem yapılmayacaktır.
  • Mutlaka site tarafından belirtilmiş olan minimum maksimum limitlere uygun olacak bir şekilde para yatırma işlemi yapılmalıdır.
  • Para yatırma işlemi için sizden istenen bilgilerin tamamını vermeniz gerekir. Eksik bilgi olması durumunda işlem tamamlanamaz.
  • Kredi kartıyla para yatırma işlemi yapacak olan kişilerin daha önceden canlı destekle bilgilerini paylaşarak hesabını doğrulatması ve kredi kartı hakkında bilgi sağlaması gerekir.

Bu koşullara uyum sağlayan kişiler site içerisinde kolaylıkla para yatırma işlemini gerçekleştirebiliyor.

Misliwin kredi kartı para yatırma ödeme yöntemleri arasında yer alan anında yöntemi kendine özgü özelliklere sahiptir. Önceki bu ödeme yöntemini kullanarak hayatımı işlem yapmak isteyen kişiler en az 200 TL en fazla 5.000 TL para yatırım işlemi yapmalıdır.

İşlem için normal bir şekilde online ödeme yapar gibi para yatırma işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

Aspay Kredi kartıyla para yatırma işlemi tercih eden kişiler ise en az 50 TL en fazla 2.000 TL işlem yapabiliyor. İşleminizi gerçekleştirirken mutlaka bilgilerinizi tam olarak vermeniz gerekir.

Ayrıca sitede Minipay kredi kartı ödeme yönteminde bulunuyor ve bu ödeme yöntemini kullanan kişilerin en az 1 TL en fazla 300.000 TL işlem yapması sağlanıyor.

admin

Recent Posts

Misliwin Slot Turnuvası

Misliwin slot turnuvası site kurallarına uygun olarak düzenlenen turnuva türüdür. Casino oyunlarına katılım sağlayarak turnuvaya…

4 gün ago

Misliwin Kombine Bonusu

Misliwin kombine bonusu özellikle kullanıcıların birden fazla maça oluşturmuş olduğu kombine kuponlarda ekstra avantajlar elde…

6 gün ago

Misliwin Kayıp Bonusu

Misliwin kayıp bonusu alarak belli oyunlarda kaybedilen paranın bir kısmını geri alabilirsiniz. Firma bunu birden…

2 hafta ago

Misliwin Jest Bonusu

Misliwin jest bonusu sizlerin haftalık olarak alabileceği bir bonustur! Her üyen her hafta promosyondan yararlanabilirken…

2 hafta ago

Misliwin Hoş geldin Bonusu

Misliwin hoş geldin bonusu kullanıcıların ilk yapmış oldukları yatırıma özel olarak bir defaya mahsus alabileceği…

3 hafta ago

Misliwin Doğum Günü Bonusu

Misliwin doğum günü bonusu kişilerin üyelik sırasında belirtmiş olduğu doğum günü tarihi geldiği zaman özel…

3 hafta ago