Para Yatırma

Misliwin Payfix ile Para Yatırma

Misliwin Payfix ile para yatırma işlemi sırasında herhangi bir işlem ücreti ödemeden tamamen güvenilir bir şekilde para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Misliwin gerçek parayla oyunların oynatılmasını sağlayan bir sitedir ve mutlaka üye olan kişilerin oyunlara katılmak için para yatırma işlemi yapması gerekir. Misliwin Payfix ile para yatırma yönetimi sayesinde Payfix sanal cüzdan ödeme yöntemine sahip olan kişiler de oradan burada bulunan bakiyelerini site içerisindeki bakiyeye çevirebilir.

Misliwin Payfix ile ödeme yöntemi sitenin içerisinde kullanabileceğiniz ve son derece güvenilir olan bir ödeme yöntemidir. Sanal cüzdanları arasında kalan bu ödeme yöntemini tercih eden kişiler doğrudan kendi isimlerini paylaşmadan siteye para yatırım işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bu durum özellikle yurtdışı lisanslı sitelerde kişilerin işlemlerinin gizlenmesi adına oldukça etkili oluyor.

Bu ödeme yöntemi sayesinde siteye para yatırma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz ve işleminiz anında yapılıyor. Yapmanız gereken tek şey para yatırma tutarınızı girdikten sonra site üzerinden Payfix hesabınıza giriş yapmak ve işlemi onaylamak olacaktır.

Site içerisinde yapılacak her bir para yatırma işlemi için mutlaka belirli bir para yatırım limiti bulunuyor. Misliwin Payfix ile yatırım işlemini yapacak olan kişilerin işte tarafından belirtilmiş olan limitlere bağlı olarak en az 50 TL en fazla 100.000 TL işlem yapması mümkün olacaktır.

Site 50 TL 6 yatırımlarınız için bu ödeme yöntemini kullanamazsınız ancak 100.000 liradan daha fazla para yatırma işlemi yapmak istiyorsanız aynı işlemi tekrarlayarak siteye para yatırım işleminizi sağlayabilirsiniz.

Misliwin Payfix ile para yatırma için kişiler özellikle sistem hesap girişi yaptığı için güvenlik konusunda emin olmak istiyor. Sitede bulunan SSL güvenlik şifreleme sistemi ödemeli işlemleri sırasında girmiş olduğunuz bilgilerin tamamının şifreli bir şekilde saklanmasını amaçlar.

Bu şifreleme sayesinde girmiş olduğunuz dileyen siz görebilirsiniz ve net site ne de diğer kişiler bu bilgiye ulaşamaz. Böylece tamamen güvenilir bir ortam sağlanır.

admin

Share
Published by
admin

Recent Posts

Misliwin Slot Turnuvası

Misliwin slot turnuvası site kurallarına uygun olarak düzenlenen turnuva türüdür. Casino oyunlarına katılım sağlayarak turnuvaya…

4 gün ago

Misliwin Kombine Bonusu

Misliwin kombine bonusu özellikle kullanıcıların birden fazla maça oluşturmuş olduğu kombine kuponlarda ekstra avantajlar elde…

6 gün ago

Misliwin Kayıp Bonusu

Misliwin kayıp bonusu alarak belli oyunlarda kaybedilen paranın bir kısmını geri alabilirsiniz. Firma bunu birden…

2 hafta ago

Misliwin Jest Bonusu

Misliwin jest bonusu sizlerin haftalık olarak alabileceği bir bonustur! Her üyen her hafta promosyondan yararlanabilirken…

2 hafta ago

Misliwin Hoş geldin Bonusu

Misliwin hoş geldin bonusu kullanıcıların ilk yapmış oldukları yatırıma özel olarak bir defaya mahsus alabileceği…

3 hafta ago

Misliwin Doğum Günü Bonusu

Misliwin doğum günü bonusu kişilerin üyelik sırasında belirtmiş olduğu doğum günü tarihi geldiği zaman özel…

3 hafta ago