Para Yatırma

Misliwin Pep ile Para Yatırma

Misliwin Pep ile para yatırma yöntemi sayesinde 1 TL ve üzere tüm yatırımlarınızı güvenilir bir şekilde yapabilir ve sitenin avantajlarını kullanmak için beklemenize gerek kalmadan anında işlem yapabilirsiniz.

Misliwin sitenin içerisinde yer alan oyunların deneyimlenmesi için mutlaka kişilerin gerçek paraya sahip olması gerekir. Pep ile para yatırma işleminin gerçekleştirilmesini sağladığı için Pep hesabına sahip olan kişiler doğrudan bu siteyi kullanmaya başlayabilir ve sitenin içerisinde kolaylıkla para yatırma işlemi yapabilir. Bu ödeme yöntemini kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı incelikler ve odalar bulunacaktır.

Misliwin Pep ile para yatırma yöntemini kullanmak isteyen kişilerin öncelikle sitede ve Pep içerisinde üyeliklerinin olması gerekir. Daha sonra site içerisindeki üyeliğe giriş yapılarak ödeme yöntemleri arasından “Pep” yöntemi seçilir.

Bu yöntemi seçmenize beraber anında para yatırır butonu çıkar. Bu butona tıkladığınız zaman doğrudan Vippep sayfasına yönlendirilirsiniz. Burada öncelikli olarak ne kadar tutarda yatırım yapmak istediğinizi belirtirsiniz.

Bir sonraki adımda sizden telefon numaranız ve Pep şifreniz istenir. Böylece sistemde bulunan Pep bilgileriniz ile hesabınıza giriş yaparsınız ve sonrasında işleminizi onaylayarak para yatırma işlemedim tamamlanmasını sağlarsınız. 

Site içerisinde yapılacak her bir para yatırma işlemi için mutlaka uyulması gereken limitler bulunuyor. Pep ile para yatırma yöntemi için de kullanıcıların yatırım yapabilecekleri aralık 50 TL ve 20.000 TL oluyor.

Yani 50 TL en az yatırım yapabileceğiniz tutardır ve en fazla olarak 20.000 TL yatırım yapmanız mümkündür. Tek seferde bu tutarların dışında herhangi bir tutarda işlem yapılması mümkün olmayacaktır.

Misliwin Pep ile para yatırma ödeme işleminin son derece güvenilir olması için SSL sertifikasına sahiptir. Bu nedenle site içerisine girmiş olduğunuz herhangi bir ödeme bilgilerinizin kopyalanması ya da diğer kişiler tarafından görülmesi mümkün olmayacaktır.

Bilgilerinizi yalnızca siz görebilirsiniz ve bilgileriniz tamamen şifreli bir şekilde saklanır. Bu da site içerisinde yapılacak olan işlemlerin son derece güvenli olmasına yardımcı olur.

admin

Share
Published by
admin

Recent Posts

Misliwin Slot Turnuvası

Misliwin slot turnuvası site kurallarına uygun olarak düzenlenen turnuva türüdür. Casino oyunlarına katılım sağlayarak turnuvaya…

4 gün ago

Misliwin Kombine Bonusu

Misliwin kombine bonusu özellikle kullanıcıların birden fazla maça oluşturmuş olduğu kombine kuponlarda ekstra avantajlar elde…

6 gün ago

Misliwin Kayıp Bonusu

Misliwin kayıp bonusu alarak belli oyunlarda kaybedilen paranın bir kısmını geri alabilirsiniz. Firma bunu birden…

2 hafta ago

Misliwin Jest Bonusu

Misliwin jest bonusu sizlerin haftalık olarak alabileceği bir bonustur! Her üyen her hafta promosyondan yararlanabilirken…

2 hafta ago

Misliwin Hoş geldin Bonusu

Misliwin hoş geldin bonusu kullanıcıların ilk yapmış oldukları yatırıma özel olarak bir defaya mahsus alabileceği…

3 hafta ago

Misliwin Doğum Günü Bonusu

Misliwin doğum günü bonusu kişilerin üyelik sırasında belirtmiş olduğu doğum günü tarihi geldiği zaman özel…

3 hafta ago